Branża budowlana

Szeroki wachlarz zawodów w branży budowlanej pozwala nam zaoferować pełną gamę samochodów modyfikowanych dostosowanych do potrzeb.

samochody modyfikowane Renault

Nasze rozwiązania dla branży budowlanej

c5c4797507.webp

Skrzynie otwarte i wywrotki

Samochody produkowane na podwoziach Master sprawdzają się w pracach remontowych, budowlanych i porządkowych, szczególnie w zabytkowych dzielnicach, gdzie obowiązują ograniczenia wjazdu ciężarówek. W zależności od indywidualnych potrzeb wywrot może być jednostronny lub trójstronny.

Najszersze zastosowanie mają wywrotki budowlane – wykonane na podwoziu z tylnym napędem, wyposażone w podwójne tylne koła oraz blokadę mechanizmu różnicowego – przystosowane do poruszania się po nieutwardzonych i błotnistych drogach.

Furgony warsztatowe

Oferujemy wszelkie typy zabudowy furgonu na pojazd warsztatowy, poczynając od wyłożenia przestrzeni ładunkowej sklejką, płytą bądź polipropylenem a kończąc na profesjonalnym ułożeniu wnętrza ładowni na mobilny warsztat, biuro, pojazd interwencyjny lub operacyjny.

Stosujemy systemy modułowe, pozwalające składać zabudowę niczym z klocków ale także projektujemy zabudowy „szyte na miarę” do każdego pojazdu i Klienta.

Zabudowy warsztatowe na furgonach Renault są w pełni zabezpieczone i w dużej części możliwe do demontażu bez wpływu na wygląd i funkcjonalność ładowni.

912febe72a.webp
b5443e647f.webp

Furgony brygadowe

Renault Master oraz Trafic oferują duże możliwości adaptacji na samochody dla brygad remontowo-budowlanych.

Częściowe przeszklenie, przegroda oraz fotele montowane na stałe lub składane, aby w razie potrzeby można było maksymalnie wykorzystać przedział ładunkowy na rury, kable i inne materiały budowlane.

Nasze rozwiązania dla każdej branży

1574669613295.webp

Transport towarów

1580721454455.webp

Przewóz osób

c5c4797507.webp

Branża budowlana