Renault Kangoo Van E-tech 100% Electric

W 100% ELEKTRYCZNE

renault-kangoo3-van-ph1-011.jpg

bez kompromisów

Planuj codzienne trasy bez obaw. W 100% elektryczne Kangoo Van E-Tech jest wyposażone w nowej generacji akumulator litowo-jonowy o pojemności 45 kWh, będącej do wykorzystania w 100%. Osiągi czy przestrzeń? Już nie musisz wybierać. Umieszczając akumulator pod podłogą, w 100% elektryczne Kangoo E-Tech zachowuje duże możliwości ładunkowe.

Ładuj w prosty sposób za pomocą ładowarki pokładowej 11 kW. Podłącz swoje w 100% elektryczne Kangoo Van E-Tech do wallboxa, aby odzyskać 100% zasięgu nawet w 3 h 50 min. Nie masz czasu? Wybierz wersję 22 kW 80DC*. 30 minut wystarczy, aby odzyskać 170 km zasięgu!

Podczas jazdy, wykorzystaj pompę ciepła, aby szybko ogrzać kabinę, optymalizując zasięg. Gdy samochód jest podłączony, w sposób zdalny możesz zapewnić sobie komfort termiczny i 100% zasięgu dzięki funkcji wstępnego przygotowania termicznego.

WYPOSAŻENIE DLA TWOJEJ FIRMY

17 systemów wspomagania jazdy

Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet. Systemy wspomagania jazdy w 100% elektrycznym Kangoo Van E-Tech takie jak: aktywny regulator prędkości, aktywny system wspomagania nagłego hamowania, asystent utrzymania pasa ruchu, będą Cię wspierały zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach.

W 100% elektryczne Kangoo Van E-Tech jest wyposażone w innowacyjne technologie zapewniające jazdę bez stresu. Miej oko na to, co się dzieje wokół samochodu dzięki wspomaganiu nadzorowania widoku z tyłu. Aby stawić czoła zmiennym warunkom atmosferycznym, zaufaj systemowi utrzymania toru jazdy w przypadku podmuchu bocznego wiatru.

renault-kangoo-van-etech-007.jpg
renault-kangoo3-van-ph1-008.jpg

system multimedialny easy link

Dostosuj styl prowadzenia do swoich potrzeb! Podłącz swojego smartfona do systemu easy link poprzez Bluetooth, Android Auto™ lub Apple Carplay™. Dzięki temu, możesz się cieszyć swoimi playlistami, aplikacjami i ulubionymi usługami online na ekranie dotykowym o przekątnej 8".

Planuj swoje trasy samochodem elektrycznym w prosty sposób! Dzięki nawigacji i usługom online, możesz łatwo zlokalizować stacje ładowania i zoptymalizować swoją trasę.