Nowe Renault Clio

3 dodatkowe lata ochrony
pogwarancyjnej za 999 zł
i ubezpieczenie za 1,90%*

Chcesz dowiedzieć się więcej?

419bbce394.webp

wersja Esprit Alpine

Wyrazista i inspirująca nowa stylizacja: wyprofilowane linie boczne, powiększona szara chromowana osłona chłodnicy, nowe oświetlenie full LED w kształcie pół rombu z przodu. Sportowy charakter w wersji Esprit Alpine. 17’’ obręcze kół, specjalny logotyp i charakterystyczna listwa F1 w matowym szarym kolorze na zewnątrz. Wewnątrz tapicerka posiada wyhaftowane logo Alpine, specjalne przeszycia i francuską flagę. Niebiesko-biało-czerwone przeszycia na kierownicy to nawiązanie do DNA Esprit Alpine.

modułowa przestrzeń i zagospodarowanie wnętrza

Renault Clio E-Tech full hybrid oferuje odpowiednią równowagę między komfortem pasażerów a przestrzenią bagażnika, którą można modyfikować w zależności od swoich potrzeb.

10f841397d.webp

20 zaawansowanych systemów
bezpieczeństwa

kamera 360°

4 kamery zapewniają pełen, 360° podgląd otoczenia Twojego nowego Clio E-Tech full hybrid na ekranie pokładowym. Wykonuj swoje manewry z pełnym spokojem.

aktywny regulator prędkości

System automatycznie analizuje i dostosowuje się do warunków ruchu drogowego. Wykrywa pojazd jadący przed Tobą, aby zachować odpowiednią, bezpieczną odległość. W momencie zbliżania się hamuje. Przyspiesza, gdy droga jest ponownie wolna.

system wspomagania nagłego hamowania

Ten system wspomagania prowadzenia ostrzega o potencjalnym ryzyku kolizji z pojazdem, rowerzystą lub pieszym. Jeśli Twoja reakcja jest powolna lub niewystarczająca, system rozpocznie automatyczne hamowanie awaryjne, aby uniknąć kolizji.

*Oferta przedłużonej gwarancji (Formuła Non Stop z limitem kilometrów) dotyczy nowego Renault Clio fazy 2 w wersji wyposażenia Techno oraz Esprit Alpine. Korzystając z tej oferty za 999 zł można wydłużyć gwarancję producenta o dodatkowe 3 lata z limitem do 100000 kilometrów. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Renault. Oferta może łączyć się z rocznym pakietem ubezpieczenia Allianz, Ergo Hestia, PZU lub Warta w cenie 1,9% wartości samochodu wyłącznie w ramach oferty Renault Finansowanie. Szczegóły są dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw i obowiązuje na zamówienia nowych Renault Clio fazy 2 od 30.08.2023 do 31.12.2023r.