Oferty pracy

Pomocnik Blacharza samochodowego

Nazwa pozycji Pomocnik Blacharza samochodowego
Miejsce pracy Olsztyn
E-mail [javascript protected email]
Osoba kontaktowa Dariusz Zduńczyk
Zakres obowiązków
Chcesz nauczyć się zawodu blacharza? Szukasz pierwszej pracy, w której poznasz tajniki zawodu oraz dostaniesz możliwość nauki i swojego rozwoju w tym fachu? Chciałbyś zostać jednym z nas? Zapraszamy do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: pomocnik blacharza samochodowego

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • Wykonywanie zadań w zakresie wynikającym z zajmowanego stanowiska zleconych przez bezpośredniego przełożonego
  • Demontaż / montaż części pojazdów w związku z realizowaną naprawą blacharsko - lakierniczą
  • Nauka oraz pomoc w pracach blacharskich pod nadzorem osoby wykwalifikowanej
Wymagany profil kandydata
Od kandydatów do pracy oczekujemy:
  • Wykształcenie minimum zasadnicze o profilu samochodowym
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dbałość o estetkę wykonywanych prac
  • Chęć doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
W zamian oferujemy:
  • Interesującą pracę w renomowanej firmie
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju pod nadzorem profesjonalistów
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wyposażone stanowisko pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i kwalifikacji
  • Możliwość awansu na stanowisko blacharza

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij CV na adres dariusz.zdunczyk@alcar-renault.pl. W temacie maila wpisz stanowisko, o jakie się ubiegasz.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Alcar Sp. z o.o. ul. Lubelska 39A 10-408 Olsztyn; 2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@alcar-renault.pl; 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r; 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji; 5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie; 6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego; 7) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.