Oferty pracy

Mechanik samochodowy

Nazwa pozycji Mechanik samochodowy
E-mail [javascript protected email]
Osoba kontaktowa Iwona Rutecka
Zakres obowiązków
Chciałbyś zostać jednym z nas? Zapraszamy do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko mechanika samochodowego w salonie Renault w Olsztynie.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  •  Wykonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych
  • Prowadzenie dokumentacji zlecenia naprawy zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w serwisie
  • Kontrolowanie jakości wykonanych prac
  • Wymiana części eksploatacyjnych
  • Przeglądy okresowe
Wymagany profil kandydata
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej
  • Umiejętność wykonywania większości usług z zakresu mechaniki samochodowej
  • Silna motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Uczciwość, pracowitość
  • Samodzielność w działaniu
  • Precyzja i dokładność przy realizacji powierzonych zadań
  • Zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność utrzymywania porządku i czystości na stanowisku pracy
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
W zamian oferujemy:
  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia i certyfikaty z branży motoryzacyjnej
  • Niezbędne stanowiskowe narzędzia pracy
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wsparcie współpracowników i przełożonych
  • Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij CV na adres: iwona.rutecka@alcar-renault.pl W temacie maila napisz stanowisko o jakie się ubiegasz. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Alcar Sp. z o.o. ul. Lubelska 39A 10-408 Olsztyn; 2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@alcar-renault.pl; 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r; 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji; 5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie; 6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego; 7) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.